Informacje

_DSC0249z     Planując pobyt w Międzyzdrojach, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu komfortowych pokojów położonych tuż przy Wolińskim Parku Narodowym, w bliskiej odległości od morza.
Pokoje usytuowane są w wolnostojącej willi oraz w przybudówce położonej nad garażem.  Oferujemy 27 miejsc noclegowych w umeblowanych pokojach 2,3 i 4-osobowych, posiadających niezależne łazienki oraz wyposażonych w odbiorniki TV i radio. Do dyspozycji gości jest także mały ogród grill ogrodowy, sprzęt plażowy oraz leżaki w cenie noclegu. Willa Laura Oferujemy wysoki standard i rozsądne ceny. W sezonie letnim obowiązują ceny nieznacznie wyższe od cen stosowanych w pozostałym okresie. Ceny zależne są także od długości planowanego pobytu i ilości osób. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny.

Rezerwacje
Wszelkich rezerwacji dokonujemy jedynie telefonicznie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 605 83 58 79. Podczas rozmowy prosimy od określenie planowanego terminu przyjazdu, długości pobytu i ilości osób.  Serdecznie zapraszamy.

Dojazd
Dojazd do nas jest bardzo prosty i nie powinien stanowić dla Państwa żadnego utrudnienia, zakładając że oczywiście wiecie jak trafić do Międzyzdrojów. Nasza willa usytuowana jest bezpośrednio przy ul. Zwycięstwa 60/1 stanowiącej odcinek drogi krajowej 102, przebiegającej przez całe Międzyzdroje. Jest to jedyna droga dojazdową do miasta i jednocześnie przelotowa dla podróżujących w kierunku Grodna, Wisełki, Dziwnowa.  W pobliżu jest także przystanek autobusów PKS.

Do dyspozycji naszych gości jest także:

  • mały ogród z miejscem do grilowania,
  • bezpłatne miejsce parkingowe na terenie posesji